مژگان دختریه که خیلی می شناسمش
بجز انیس
البته تقریبا!
من هنوزم معتقدم که نمیشه آدما رو کامل شناخت و بنظرم تغییر می کنن. همه تغییر می کنن. همه! این حرفا که هیشکی تغییر نمی کنه واینا همه کشکه! بعد اینکه
مژگان از نظر من خیلی بااحساسه! مثل انیس راه میاد با آدم و"اونه"که همیشه تو رابطه جدید بر وفق دیگران شکل میگیره!
نمیدونم درست گفتم یا نه سرم درد میکنه گیر ندین:|
بعد خیلی خوبه! مهربونه! شکنندس! حساسه! منو خیلی دوست داره. منم خیلی دوسش دارم طبیعتا

دلم براش خیلی تنگ شده بودا.میخاستم بغلش کنم جدن جدنِ جدنا روم نشد آخرش خودش بغلم کرد‍♀️

چیه خب؟!
بعد بنظرم شوهرش باید کسی مث جیمین باشه قشنگ در وتخته جور میشن. مث من که به ته میخورم❤️
خلاصه شادکردنش کار سختی نیس چون آدم پیچیده ای نیس 
مژگان آدمیه که مثلن بش میگی دو دیقه بیا دم در باید نیم ساعت طول بده خودشو مرتب کنه بعد بیاد با من رو در رو شه. این احترامه. احترام به من! اهل این لوس بازیای دخترونه نیس قرتی نیس. ولی شیکه. شیکه و رو استایلش حساسه!!
دختر خوب مثالش مژگانه.
صاف و صادقهو این خیلی بده بنظرم کاش نبود اینجوری منم همینطوریم. کاش نبودم اینطوری 

من اینجوری تشخیص میدم اصن چی؟ 
بعد 
بدجور آپدیته سر همه چی
مثلِ من آرمیه چون من کردمش
خاهر دو! چون خیلی باهاش حرف میزنم از همه چیزم خبر داره و از همه چیزش خبر دارم. یه بار یه هفته باهاش قهر کردم ناموسا دووم نیاوردم
نباشه کلا زندگیم نمیچرخه!
چشمش نزنم فردا بیاد بام کات کنه
چشمش نزنینا این تعریفایی که دارم میکنم بخاطر اینه که امروز دلم خاس ازش تشکر کنم برا اینکه باهاش آشنا شدمامروز به ماکسیمم رضایت از دوست شدن باهاش رسیدم.❤️دیدنش حالمو کلهم عوض کرد!! 
آقا روابط اجتماعیش خیلی بالاعه ها ولی خجالتیه تو کلاس کلا به همه نزدیک بود تحمل همه جور شخصیتیو داره همون قضیه که گفتم تو رابطه این اون کسیه که شکل میگیره و اینا
کلا خیلی به من شبیهه!! منتها من ورژن جذاب ترشم‍♀
خلاصه این دوست نزدیک تر از رگ گردن به من خیلی دوس داشتنیه خدا از این دوستا به همه بده! دوسش دارم! مرسی به خاطر کادوت

آره دیگه همه اینا پاچه خواری برا کادو دادنش بود

یه کف مرتب اصن بزنین براش

نمونه بارز یه دوست خوب و شیک و مجلسی❤️✌️

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها