تو به همین رفتارت ادامه بده

اما مطمئنم یه روزی پشیمون میشی

یه روزی که دیگه دیر شده. اونم خیلی

نمیدونم چه اتفاقی برات افتاده که نمیفهمی داری چه غلط بزرگی میکنی!

تو از کی انقد سنگدل شدی که داری قلبشو انقد میشکنی؟چرا فک میکنی فقط تویی که داری درست پیش میری؟؟ الان از زندگیت راضی ای؟ مثلا داری مث آدم زندگی میکنی؟ نه!اشتباه میزنی کلا اشتباه فهمیدی و برداشت کردی حالا کیه که بهت بفهمونهتو ام هیچوخ نمیفهمی اشتباه کردی! اشتباه اونم اشتباهی که قابل جبران نیس و هنوزم حتا ادامش میدیاونم در حق کسی که خیلیا میدونن چقد دوسِت داشت و هر دفه تو شادیا اولین نفر به تو فکر میکرد که توام شاد باشیتوام باشیتو ام زندگی کنیهمه میدونستن تو چقد براش مهمیبعد خیلی شیک اونروز با حرفاتهمه محباتشو زیر سوال بردیتو لیاقت نداشتیخوشی زد زیر دلتخوبیاش،زده ات کرد!خیلی واضح یادمه که اون شبا که تازه تنها شده بودی انقد مواظبت بود.حواسش بود بهت!محاله تو یادت رفته باشه که اینطوری داری رفتار میکنیمحاله!نمیدونم چت شده جدا!

احساس می‌کنم حتی یه لحظه ام حق زندگی کردن نداری آره دیگه حق نداری تو زندگیمون باشی به پاس و قدردانی همه اون اشکا و دل شکستنایی که همش همشونو اشتباهی به خوردش دادی.

بدون که حقش نبود این کارات تاوان داره! تاوانشو میدی. چون من نمیگذرمآره اصلا من نمیگذرم منی که هم اون روزا خوبیاشو دیدمو تو حالا ندید میگیری ،هم حال الانشو که تو مصببش بودی نمیگذرم از قطره قطره اشکاشجونمم بگیرن نمیگذرم.در این حد حسش کن!چون تو زیادی خط قرمزو رد کردی!باورداشته باش که قابل بخشش نیس.

عب نداره. بدون که ماام یه خدایی داریم که یه روزی همه ی این کاراتو حرفاتو چه پشت سر چه رو در رو هر غلطی هر اشتباهی که نباید میرفتی و رفتی دونه دونه میزنه تو صورتت و تو باید جواب پس بدی

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها